Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

2018 Senesinde kurulan UNESA, Uluslararası çalışan tedarikçisiyle Türkiye’den 39 Avrupa, Orta Asya ve Orta doğu ülkesine ve bu ülkelerden Türkiye ye komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapmaktadır. UNESA uluslararası taşımacılık birimi altında faliyet gösterirken müşterilerine anahtar teslim taşımacılık hizmeti vermesinde önemli bir rol oynamaktadır.

04

Hizmetlerimiz

Profesyonel Çözüm Ortağınız

Genel Paletli

Eğer yükünüz komple araca ihtiyaç duymuyorsa, aracımızı aynı noktalara giden diğer müşterilerimizle paylaşabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız, tarifeli hatlarımızdaki parsiyel seferlerimizi göz önünde bulundurarak, gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarımızı kullanır, size en düşük maliyetli çözümleri sunmak için benzer yükleri bir araya getirir.

Yanıcı / Kimya

Komple taşıma çözümümüz ile ihtiyacınıza uygun olan tır, sadece sizin yükünüzü, belirleyeceğiniz varış noktalarına ulaştırır. Eğer yükünüz bir tırı doldurabilecek kapasitede ise size özel aracımız yüklerinizi dilediğiniz adreslerden teslim alır, dilediğiniz noktalara teslim eder. Gönderiniz gideceği yere güvenli bir şekilde ulaşır.

Ağır Yükler

Unesa, büyük hacimli fabrika taşınma proje sevkiyatlarının yanı sıra ağır ve geniş yükler içinde özel nakliye hizmetleri sunan deneyimli bir taşımacılık firmasıdır. Bu tür taşımalara uygun araç parkı, bu işleri yöneten deneyimli ekibi ve güzergah bilgisiyle yanınızdadır.